iveswax oto bakım ürünleri iveswax oto bakım ürünleri iveswax oto bakım ürünleri iveswax oto bakım ürünleri
Hakkımızda
İveswax şirketimiz 2001 yılında Ankarada kurulmuştur. İveswax hedeflerinin başında kaliteden ödün vermeden, kaliteli ürünleri sektör tüketicisine sunmak gelmektedir. Müşterilerimizin tüm beklentilerinin karşılandığı tek adres olmak. Bununla birlikte müşterilerimize, çalışanlarımıza, topluma ve çevreye kattığımız
değerleri sürekli ve belirgin bir biçimde arttırmaktır.

* Müşteri odaklı olmak.
* Faaliyet alanında lider konuma erişmek.
* Hizmette kalite,doğruluk ve istikrar sağlamak.
* Dengeli ve karlı büyüme elde etmek.
* Topluma ve çevreye katkıda bulunarak örnek olmak.
* Çalışanlarının çalışmaktan gurur ve mutluluk duyduğu bir şirket olmak.
Yakın gelecekte Türkiye'nin konusunda lider oyuncusu olmak. Müşterilerimize, kalitesi kabul görmüş standardizasyonu sağlanmış ürünlerimizle; otomotiv sektöründe yenilikçi ve güvenilir yaklaşımlarla en kaliteli hizmeti sunmak. Bulunduğu sektörde rekabetin gerekliliğine, kim başarılıysa, kim daha üstün mal üretiyorsa ve kim daha iyi hizmet veriyorsa onun öne geçeceğinin bilincindedir. Bu yüzden, rekabetin ülke ekonomisine ve insanlığın gelişimine katkı sağlayacağına inanmaktadır.
Performans, ileri görüşlülük, yaratıcılık, etik, samimiyet. Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, beklediklerinden daha kaliteli hizmet ile karşılamak temel hedefimizdir.

Oto Bakım Nedir

İveswax şirketimiz 2001 yılında Ankarada kurulmuştur. İveswax hedeflerinin başında kaliteden ödün vermeden, kaliteli ürünleri sektör tüketicisine sunmak gelmektedir.

* Müşteri odaklı olmak.
* Hizmette kalite,doğruluk ve istikrar sağlamak.
* Topluma ve çevreye katkıda bulunarak örnek olmak.

Oto Bakım Ürünleri

devamı

Oto bakım Sosyal Medya

  • facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz
  • twitter sayfamızdan takip edebilirsiniz